“Запитала, що найбільше сподобалося”: відповідь сина після концерту хору “Гомін” вразила музикантку

Марина Брикайло, яка навчалася в Одеській національній музичній академії, відвідала із сином концерт хору “Гомін” під диригуванням Вадима Яценка: відповідь сина про враження від концерту здивувала музикантку.

Про це йдеться в її дописі 26 червня 2026 року.

Після концерту я запитала сина, що найбільше йому сподобалося. І, на мій подив, він без вагань відповів: «Світло»“, – написала Брикайло.

І справді, світлова режисура тут продумана до найменших деталей. Вона не просто освітлює сцену, а живе разом із музикою, підсилюючи кожну емоцію та створюючи неповторну атмосферу“, – додала вона.

Також музикантка звернула особливу увагу на пісню “Черемшина” у виконанні хору “Гомін”, де солісткою виступила Анастасія Яценко – дружина Вадима Яценка.

Ця композиція зачаровує з перших нот. Неймовірно мелодійна, ніжна й прониклива, вона ніби огортає теплом, а вишукана хорова обробка відкриває знайому пісню по-новому“, – написала Брикайло.

Як повідомляв Редактор, нещодавно на концерті хору “Гомін” у Києві Вадим Яценко звернув увагу публіки на присутність легендарного композитора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *