Марина Брикайло, яка навчалася в Одеській національній музичній академії, відвідала із сином концерт хору “Гомін” під диригуванням Вадима Яценка: відповідь сина про враження від концерту здивувала музикантку. Про це йдеться в її дописі 26 червня 2026 року. “Після концерту я запитала сина, що найбільше йому сподобалося. І, на мій подив, він без вагань відповів: «Світло»“,…
Читати далі©2024 Редактор. Цитування матеріалів дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на www.redaktor.com.ua, не закритим для пошукових систем. | Powered by WordPress | Theme by TheBootstrapThemes