Художній керівник хору “Гомін” Вадим Яценко під час виступу артистів у Києві в Палаці “Україна” звернув увагу публіки на присутність в залі легендарного українського композитора Олександра Злотника.
Відповідне відео опублікували в соцмережі.
Артисти, зокрема, виконали пісню “Зелений гай” на слова Юрія Рибчинського та музику Олександра Злотника.
Після цього Вадим Яценко звернувся зі сцени до присутнього в залі композитора.
Люди підвелися, влаштувавши овації Олександру Злотнику.
Як повідомляв Редактор, Вадим Яценко помітив сумну річ у Дніпрі.
Про автора: Засновник та автор сайту “Редактор”.
Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
Понад 15 років працював в українських онлайн-медіа та інформаційних агенціях, наповнюючи та куруючи стрічки новин.
Контакт: redaktor2025@gmail.com