Головні новини

«Дякувати треба не Зеленському»: актор «95 кварталу» розповів, як виїхав в США

34-річний актор «95 кварталу», продюсер Руслан Ханумак розповів, як йому вдалося виїхати з України в США.

Про це він написав в Інстаграмі.

«Випустив мене Петро Олексійович Порошенко, який допоміг з оформлення документів. Жарт», — зазначив актор.

Насправді, за його словами, у нього хвороба — астма, — через яку він отримав у ТЦК відстрочку від мобілізації до 3 листопада 2024 року.

При цьому Ханумак показав скріншот з мобільного додатку Резерв+.

“«Випустили» мене офіційно, бо закони я не порушую. Коли закон про мобілізацію набув чинності, я одразу пройшов ВЛК та МСЕК. Не висвітлював ці речі, як відомі блогери, лише тому, що не вважав за потрібне робити з цього концертну програму. Ніколи не думав, що страшна хвороба з двох років у вигляді астми мені колись, як би це не звучало, зіграє на руку і дозволить побачитися з дитиною. Усі мої близькі, друзі, знайомі, колеги знають про постійний сальбутамол у моїй кишені та періодично астматичні напади. Та в нас у сім’ї це від діда по мамі і кому треба сказати «дякую» за виїзд, так це не Президенту, з яким ми разом працювали тільки на передвиборчій кампанії, а покійному діду Арто…» — написав актор.

За його словами, в США йому довелося їхати, бо там його син.

«Зараз через ситуацію, що склалася, я став заручником того, що мій син був у США. Єдина можливість бути з ним і його побачити – це лише виїхати до штатів. Якби він перебував в Україні, поїхав би я? Ні. Відповідь очевидна», — зазначив актор.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *