Головні новини

Безугла атакувала Залужного і Сирського, їм загрожує кримінальне переслідування

Депутатка Верховної Ради та представниця оборонного парламенстького комітету Маряна Залужна, відома своїми різкими випадами на адресу вищого військовго керівництва України, заявила, що вимагатиме розслідування дій колишнього головнокомандувача Валерія Залужного та чинного головнокомандувача Олександра Сирського.

Про це вона заявила у своєму зверненні на фейсбуці.

Звернення депутатка направляє в Державне бюро розслідувань, Службу безпеки України, Офіс генерального прокурора з копією в Міністерство оборони України.

Олександр Сирський
Олександр Сирський. Джерело фото: ukrinform.ua

Безугла вкотре розкритикувала вище військове керівництво, його манеру поповнення війська. Заявила, що вони концентруються на створенні “зомбі пригад” з великим штабами, неадекватно реагують на критику та практикують застарілі радянські підходи.

Від початку, як стверджує Безугла, вона планувала скаржитися, що її, мовляв, не пускають в бойові бригади на передову та не дають спілкуватися з військовими. Але вирішила додати куди більш масштабні речі.

“Тобто взагалі діяльності вищого військового керівництва в 2022, 2023 та 2024 роках”, – заявила Безугла.

Вона звинуватила військових у поганій підготовці до вторгнення росіян, в начебто недостаньо ефективній обороні Києва, а також Лисичанська, Бахмута та Харківщини.

“Готова виступити свідком”, – заявила Безугла.

“Чи це свідомі дії генералітету, чи наслідок обмеженого мислення і культурного спадку радянської епохи. Це має стати предметом дослідження Служби безпеки, – заявила Безугла. – Є, де копати і над чим працювати”.

За підсумками розслідування обом генералам може загрожувати кримінальна справа.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *