Головні новини

Юрій Ігнат назвав місце, звідки росіяни завдають ударів по Харкову

Полковник ЗСУ, представник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, як знищити позиції росіян, звідки вони регулярно завдають ударів по Харкову.

Про це йдеться в його повідомленні від 31 травня.

«Чи знають Сили оборони України, звідки окупант б’є Харкову? Очевидно! Передусім – це позиції російських ЗРК у Бєлгородській області рф», — зазначив Ігнат.

При цьому він додав, що Сили оборони України можуть знищити ті російські позиції.

«Чи могли б ми їх знести навіть уже наявними на озброєнні ЗСУ інструментами? Очевидно, могли б, застосовуючи високоточну західну зброю – крилаті ракети, керовані авіабомби, РСЗВ і, звісно – ATACMS!» — зазначив Ігнат.

За його словами, для цього потрібен дозвіл США, Британії та Франції.

«Із появою F-16 в Україні та перших кроків на шляху до завоювання переваги в повітрі, це питання буде ще більш актуальним. Сучасна зброя потрібна українцям для захисту від російського тероризму і її ефективного застосування. Звісно, ми дякуємо усім союзникам за допомогу, втім, наполягаємо на більшій рішучості та твердості у прийнятті доленосних для світу рішень, а особливо для українців! Разом – до перемоги!» — зазначив Ігнат, показавши фото руйнувань від російських ударів в Харкові:

Наслідки російських ударів в Харкові
Наслідки російських ударів в Харкові. Джерело фото: facebook.com/yuriy.ignat

Як повідомляв «Редактор», речницю Пентагону атакували запитаннями про дозвіл Україні на удари по Росії.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *