Головні новини

У ВМС ЗСУ оголосили причину зменшення застосування Росією підводних човнів

Речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук спрогнозував проблеми у чорноморського флоту Росії із подальшим застосуванням підводних човнів, з яких вони, зокрема, обстрілюють ракетами «Калібр» Україну.

Про це Плетенчук розповів в ефірі телеканалу «АпострофTV» 18 травня.

«Останні два застосування з чотирьох підтверджених більше ніж за півроку — це підводні човни. Вони мають менший залп, чотири ракети («Калібрів», — ред.). Але тим не менш їх легше застосовувати. Проте, я думаю, що згодом все ж таки у них мають виникнути проблеми і з підводними човнами, тому що після останнього відпрацювання Військового морськими силами України по Севастополю, коли фактично було виведено з ладу на невизначений дуже довготривалий термін судно забезпечення «Коммуна», яке обслуговувало підводні човни», — розповів речник ВМС ЗСУ.

За його словами,  згодом в результаті відсутності цього сервісу у росіян можуть виникнути проблеми з безпосередньо застосуванням підводних човнів.

«У них три носія крилатих ракет в вигляді субмарин в Чорному морі і ще одна субмарина — це не носій крилатих ракет. Це проєкт «Палтус», більш старий, «Алроса» називається. Для «Коммуни» там було роботи досить багато», — зазначив Плетенчук.

Дмитро Плетенчук
Дмитро Плетенчук. Джерело фото: facebook.com/Taclbery

Як повідомляв «Редактор», у ВМС ЗСУ вперше розповіли, якої шкоди завдали підводним човнам Росії.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *