Головні новини

Українські військові влучили в російську секретну військову базу на Ай-Петрі та вбили командира

Російську військову базу ППО на горі Ай-Петрі пошкоджено внаслідок ранкової ракетної атаки на Крим, загинув командир військової частини

Як передає російське видання Astra, 13 травня в районі 6-ї ранку кілька ракет (імовірно, Storm Shadow) атакували в/ч 85683 на горі Ай-Петрі в Криму.

На горі знаходиться таємна військова база ППО 3-го радіотехнічного полку ЗС РФ.

Внаслідок влучення ракет територія в/год отримала пошкодження, загинув командир в/ч 85683 Олександр Кулаков та ще один військовослужбовець. Також є поранені, їхня кількість уточнюється.

У радянські роки на вершині гори Ай-Петрі було створено Радіотехнічний центр далекої розвідки та наведення військ ППО. Куполи захисних споруд радарів як куль нерідко привертали увагу туристів.

Під цими куполами ховаються радіолокаційні комплекси. Тут же облаштоване військове містечко для тих, хто обслуговує ці об’єкти.

3-й радіотехнічний полк – військове формування у складі радіотехнічних військ ВКС РФ. Сформовано у 2014 році після анексії Криму Російською Федерацією на базі 40-ї радіотехнічної бригади Повітряних сил України. Штаб розташовано в місті Севастополь.

Як повідомляв «Редактор», у ВМС ЗСУ назвали російські «Калібри» найбільш безпечними ракетами.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *