Головні новини

У Силах оборони анонсували відеозвіт по бойовим діям у Роботиному

Начальниця об’єднаного координаційного прес-центру сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк розповіла про підготовку відеозвіту щодо бойових дій у Роботиному Запорізької області.

Як Гуменюк повідомила в ефірі «Єдиних новин», наразі Сили оборони контролюють Роботине, але російські окупаційні війська там здійснюють штурмові дії, обстріли, а також засилають диверсійно-розвідувальні.

Також, за словами речниці Сил оборони півдня, росіяни рівняють Роботине із землею.

«Ворог, несучи свій руський мир, винищує населені пункти вздовж лінії фронту. І так само, як і з Авдіївкою, як з Бахмутом, фактично рівняє з землею той населений пункт, який є найгарячішим. От як в нашому на випадку на напрямку Запорізькому», — повідомила Гуменюк.

«Тому ми готуємо зараз відеозвіт про те, як насправді іде бойова робота, і обов’язково продемонструємо всім, щоб було зрозуміло, де і куди там може заходити ворог», — додала вона.

За словами Гуменюк, українські позиції залишаються міцними.

«Лінія фронту має можливість коливатися в один чи інший бік, виходячи з доцільності розташування підрозділів. На війні в бойових діях головне не метри, які залишаються перед нами або за нами, головне — панівне положення, там, звідки можна вести бойове ураження ворога. І ми займаємо ті позиції, з яких бойова робота найефективніша. Знищення до 120 окупантів щодобово, половина з них якраз на Запорізькому напрямку — це і є результат тих штурмів», — зазначила речниця.

ЗСУ
ЗСУ. Джерело фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Як повідомляв «Редактор», Пентагон відмовився розкривати таємницю з виділенням Україні $4 млрд.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *