Головні новини

Навколо Олега Ляшка у війську розгорівся скандал

Журналістка Яніна Соколова 11 квітня 2024 року розповіла про скандал з нібито планами політика, а нині військового Олега Ляшка посісти високу посаду в українській армії.

Як зазначила журналістка, вона дізналася, як Ляшку збираються присвоїти нове звання при тому, що він, за словами бійців, командує погано.

Соколова випустила з цього приводу ролик.

Згодом вона показала реакцію самого Ляшка.

В свою чергу активіст та блогер Сергій Стерненко підтримав Яніну Соколову у її протидії Ляшку та також повідомив, що Ляшко зараз активно «рішає собі позачергове звання і посаду комбата бату безпілотних систем у складі 63 ОМБр, і вже на посаді начальника БС бригади».

«При цьому у темі тих же FPV він ні в зуб ногою, і заважає нормальній бойовій роботі підрозділів.  Наприклад, вимагає бити дронами вже підбиту техніку або вдень відправляти нічні дрони», — повідомив Стерненко.

Водночас активіст, артист, волонтер Сергій Притула досить емоційно висловився щодо подібних внутрішніх чвар серед українців.

«Всі, хто займається зведенням особистих рахунків під час війни – кончені під@р@си. Ви в прямому сенсі подаєте снаряди руснявим  гарматам, що бʼють по нашій єдності і внутрішній стабільності прямою наводкою», — написав він в Твіттері.

Під час російського вторгнення в Україну в 2022 році Олег Ляшко вирішив взяти участь у лавах захисників. Присягу на вірність у званні солдат склав 3 жовтня 2022 року. Втім, журналістка Яніна Соколова в інтерв’ю Славі Дьоміну висловила сумнів в тому, що Ляшко безпосередньо бере участь в боях.

Олег Ляшко в ЗСУ
Олег Ляшко в ЗСУ. Джерело фото: facebook.com/O.Liashko

Як повідомляв «Редактор», блогер, адвокат Марк Фейгін пояснив, чому посварився з блогером Олексієм Арестовичем, з яким у дуеті вів програму на своєму ютуб-каналі 1,5 року, починаючи з 27 лютого 2022 року.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *