Головні новини

Фейгін пояснив, чому посварився з Ареcтовичем

Блогер, адвокат Марк Фейгін пояснив, чому посварився з блогером Олексієм Арестовичем, з яким у дуеті вів програму на своєму ютуб-каналі 1,5 року, починаючи з 27 лютого 2022 року.

Про це Фейгін розповів в інтерв’ю журналістці Ірині Шихман.

Фейгін визнав, що Олексій Арестович – талановита людина.

«І в певному відношенні навіть талановитіша за мене. Так впливати на аудиторію, особливо на жіночу її частину – це треба мати неймовірні здібності», – зазначив він.

Причиною для сварки з Арестовичем Фейгін назвав звільнення Арестовича з офісу президента України – 17 січня 2023 року.

«Головною передумовою був його звільнення з офісу президента. Не це було головним, але він втратив джерела інформації. Війна почалася, у нього було закрите зведення Генштабу. Він не все міг розкривати, але почитував у телефоні якісь речі видавав. Інформаційно це було важливим. Роль вирішальна була в заспокоєнні. Це дало можливість людям подолати депресію», – пояснив Фейгін.

А потім, за словами адвоката, Арестович «вважав, що стане президентом України».

«Це явно контрастувало із завданнями, які мали цей дует: Фейгін-Арестович. Тому що ти тоді входиш у конфлікт із цією владою», – зазначив Фейгін.

«Ти шукаєш приводів, за що критикувати владу. Здадуть Авдіївку за 2 місяці, мобілізація нікому не потрібна, корупція у владі, Зеленський – диктатор… Це його цитати. Після вже нашого дуету», – додав він.

При цьому Фейгін наголосив на сильному розвороті Арестовича після його звільнення з команди президента України Володимира Зеленського.

«Ну й не можна говорити, що прямо суперечить тому, що ти говорив до цього. Тобто ти свідомо прирікаєш себе на якесь маніпулювання. Це стало критичним», – вважає адвокат.

Потім, за його словами, у нього з Арестовичем почалися взаємні претензії: хто тут головний, хто визначатиме.

«Я навіть обговорювати це не буду, це я все затіяв, це я запросив тебе. Ось у тебе є канал, ти можеш сонно щось переказувати», – переказав Фейгін свою сварку з Арестовичем.

«Чи були це й особисті протиріччя? Звичайно! Чи була це боротьба марнославства? До певної міри, звичайно», – додав він.

Також Фейгін вважає, що потенціал їхнього дуету було вичерпано.

«Все завдання за 1,5 року виконано було, довше резерву не було. У цього дуету просто не лишилося ресурсу. А якщо війна триватиме 10 років, я що приречений з ним сидіти в дуеті?» – Заявив адвокат.

На це Шихман порівняла Фейгіна та Арестовича з Леликом та Болеком.

На що Фейгін натякнув, що його та Арестовича навіть підозрювали в інтимному зв’язку, у романі.

«Там є й інші приклади, нас мало не зводили до пари. Але маю інші плани на життя. Точно не з Болеком», – сказав він.

При цьому Фейгін зазначив, що наразі, на його думку, Арестович встратив всі свої політичні дивіденди. За словами адвоката, популярність блогера не дорівнює популярності політика. Фейгін вважає, що Арестович у разі виборів президента України набрав би набагато меньше 0,8% голосів українців.

Олексій Арестович у Нью-Йорку
Олексій Арестович у Нью-Йорку. Джерело: youtube.com/@anna_olitskaya

Як повідомляв «Редактор», Арестович переїхав жити у США.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *