Головні новини

У Пентагоні прокоментували застосування Росією гіперзвукової зброї в Україні

Заступник міністра оборони США Кетлін Хікс прокоментувала застосування Росією гіперзвукової зброї в Україні.

Відповідну заяву вона зробила на саміті з питань інноваційної бази національної безпеки-2024, організованому Фондом Рейгана у Вашингтоні, округ Колумбія.

Зокрема, за словами Хікс, ефект від застосування російською окупаційною армією гіперзвукової зброї в Україні виявився незначним.

«Насправді росіяни застосували гіперзвукову зброю в Україні з дуже незначним ефектом», – заявила представниця Пентагону.

Як відомо, росіяни використовують у війні проти України гіперзвуковий авіаційно-ракетний комплекс «Кінжал», що базується на літаках МіГ-31К, а також є випадки використання гіперзвукової ракети 3M22 «Циркон».

При цьому Хікс заявила, що США досягли успіхи у розробці гіперзвукової зброї.

«Ми досягли успіху в таких системах, як ARRW (AGM-183A ARRW – перспективна гіперзвукова крилата ракета з твердопаливним прискорювачем і керованим бойовим блоком розробки Lockheed Martin Missiles and Fire Control, що планується до використання у ВПС США, – ред.)», – заявила вона.

«Але спосіб, у який китайці, наприклад, або росіяни використовують гіперзвукову зброю, – це не той спосіб, у який би ми використовували гіперзвукову зброю», – додала заступниця міністра оборони США.

Ракета "Циркон"
Ракета “Циркон”

Як повідомляв «Редактор», Пентагон навів аргументи для продовження військової допомоги Україні.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *