Головні новини

Пентагон навів аргументи для продовження військової допомоги Україні

Міністерство оборони США навело аргументи, чому необхідно продовжити військову допомогу Україні, яка воює проти Росії.

Про це на брифінгу розповів речник Пентагону, генерал-майор Пет Райдер.

Зокрема, відповідаючи на запитання журналіста з видання Bloomberg, як довго зможе протриматися Україна без додаткової допомоги від США, як оцінює Пентагон тактичні військові наслідки для української армії протягом наступних двох-трьох місяців з точки зору протиповітряної оборони та нестачі артилерії, Райдер заявив, що ЗСУ — дуже інноваційні та мужні бійці, які боротьбу не припинять.

Але, за його словами, військова допомога від США дуже потрібна.

«Ми продовжуємо бачити, як Росія, як ви знаєте, досягає невеликих, але поступових успіхів. Тому дуже важливо, щоб ми могли отримати додаткове фінансування», — зазначив генерал.

За його словами, США мають забезпечити асигнування на цілий рік, щоб мати можливість надавати Україні допомогу, включаючи засоби протиповітряної оборони та боєприпаси, щоб Збройні Сили України мали можливість не лише захистити себе, але й повернути суверенну українську територію.

«Українці показали себе як дуже інноваційні, мужні бійці. Ми не сумніваємося, що вони збираються боротися. Вони збираються продовжувати битися дуже хоробро. Але абсолютно важливо, щоб ми дали їм необхідні ресурси зараз, щоб не було надто пізно», — наголосив речник Пентагону.

ЗСУ
ЗСУ. Джерело фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Як повідомляв «Редактор», запущена через війну в Україні радіолокаційна станція створила проблеми для Нідерландів.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *