Головні новини

Сирський зрозумів причину поразок деяких бригад ЗСУ

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський зрозумів, чому одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим – не вдається.

Про це йдеться у його повідомленні.

Дізнатися цю причину Сирському вдалося протягом останніх 3 днів.

«Продовжую працювати на Східному фронті. Протягом  трьох днів цілком стало зрозуміло чому у разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим – ні», – сказано у повідомленні.

За словами головнокомандувача, виявляється, що все залежить від командира бригади.

«Насамперед це залежить від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, спроможності приймати адекватні та виважені рішення і розуміння всієї повноти відповідальності за виконання поставлених завдань та за життя і здоровʼя своїх підлеглих», – йдеться у повідомленні.

У результаті Сирський подекуди для підвищення рівня підготовки та злагодженості штабів бригад відправив групи фахівців для передачі досвіду та надання допомоги, а подекуди – ухвалив кадрові рішення щодо командирів бригад.

«В окремих випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди напряму створюють загрозу життю та здоровʼю підлеглих, я змушений приймати кадрові рішення», – йдеться у повідомленні

Також він наголосив, що прийняв рішення по забезпеченню бригад резервами, боєприпасами, БПЛА та іншим обладнанням.

При цьому Сирський відзначив дії військовослужбовців 54 окремої механізованої бригади, які влучним артилерійським вогнем у поєднанні з грамотним мінуванням знищили дві колони бронетехніки противника.

Також він відзначив стійкість та мужність бійців 25 опдбр та 47 омбр в боях за Орлівку та Бердичі, рішучість і сміливість воїнів 79 одшбр під час відбиття ворожих атак в районі Новомихайлівки.

Ще Сирський відзначив як позитив заміну однієї бригади на передньому краї після двох років безперервних боїв та переміщення її в тил для відновлення боєздатності.

Ймовірно, йдеться, про 110 окрему механізовану бригаду, яка захищала Авдіївку.

«Таким чином, ситуація на фронті залишається складною, але контрольованою», – зазначив головнокомандувач.

Олександр Сирський
Олександр Сирський. Джерело фото: t.me/osirskiy

Як повідомляв «Редактор», Пентагон навів аргументи для продовження військової допомоги Україні.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *