Головні новини

У скандалі з відмовою поліцейських іти у штурмову бригаду «Лють» прийняли жорстке рішення

У скандалі з відмовою поліцейських іти у штурмову бригаду Національної гвардії «Лють» прийняли жорстке рішення.

Про це йдеться у повідомленні Національної поліції України.

«Реагуючи на одиничний та неприпустимий факт, що мав місце у Дніпропетровській області, керівництвом Національної поліції прийняте рішення про розформування полку особливого призначення ГУНП в Дніпропетровській області, та всі спецпризначенці будуть переведені до штурмової бригади Національної поліції «Лють» в порядку ст. 65 Закону України «Про Національну поліцію України», — сказано у повідомленні.

У 2023 році були прийняті зміни до Закону України «Про Національну поліцію України» (п. 4 ст. 24), у зв’язку з чим українські поліцейські особливого призначення можуть брати участь в обороні України шляхом безпосереднього ведення бойових дій.

«І хоча з початку повномасштабного вторгнення всі поліцейські отримали низку додаткових функцій, з першого дня у посиленому варіанті несення служби працюють у складі Сил безпеки і оборони України, евакуюють людей, розбирають завали, розслідують воєнні злочини, захищають безпеку громадян та правопорядок всередині країни, але саме спецпризначенці стали міцною основою у боротьбі з ворогом», — сказано у повідомленні.

«Поліцейські особливого призначення з різних регіонів, як і поліцейські інших підрозділів, у складі бригади «Лють», а також зведених загонів щоденно боронять Україну та залишаються вірними Присязі на вірність українському народу», — додають у Нацполіції.

Раніше у соцмережах розійшлося відео конфлікту у поліції Дніпропетровської області.

У ролику заступник начальника ГУНП у Дніпропетровській області Володимир Богоніс спілкується з поліцейськими поліції особливого призначення, які з ним сперечаються.

Суперечка начебто виникла через те, що спецпризначенці відмовлялися йти воювати у складі штурмової бригади «Лють».

Нацгвардія
Нацгвардія. Джерело фото: t.me/UA_National_Police

Як повідомляв “Редактор”, Юрій Ігнат виділив дуже важливий момент в епопеї з отриманням Україною F-16.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *