Головні новини

«Впевнено йде шляхом пізнього СРСР»: у Комітеті Ради з оборони вказали на деструктивні процеси у економіці РФ

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв вказав на деструктивні процеси у російській економіці.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

«У російській економіці тривають деструктивні процеси. Незважаючи на прогноз МВФ про нібито зростання російської економіки на 2,6% у 2024 році, самі російські інститути малюють іншу картину», — підкреслив Чернєв.

Так, за його словами, за даними ЦБ РФ запаси валюти у російських банках впали до мінімуму за 13 років, і процес триває.

«Причина – падіння експорту та виведення капіталів клієнтами за кордон. Зі свого боку, на противагу прогнозам МВФ, Інститут народогосподарського прогнозування РАН говорить про помітне економічне падіння», — пише нардеп.

За його словами, єдине, що створює ілюзію росту – це величезні державні видатки на виробництво озброєння, яке спалюється в Україні.

«Але постійні кризи у реальному секторі економіки – паливна, куряча, яєчна тощо – свідчать про те, що росія впевнено йде шляхом пізнього СРСР. Тож, головне для нас – вистояти і дочекатися. Запас міцності у ворога поступово вичерпується», — резюмував Чернєв.

Економіка
Економіка. Image by Gerd Altmann from Pixabay

Як повідомляв «Редактор», Єгор Чернєв прогнозує, що нові керовані бомби GLSDB, які США передадуть Україні, можуть стати таким самим “game changer”, яким свого часу стали системи Himars.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *