Головні новини

У Комітеті Ради з оборони відреагували на заяву міністра оборони Китаю щодо РФ

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв прокоментував заяву міністра оборони Китаю Дун Цзюня щодо співпраці з Росією.

Про це Чернєв написав у своєму телеграм-каналі.

За його словами, заяву Дун Цзюня у ЗМІ подали маніпулятивно та неправильно інтерпретували.

«На жаль, українські ресурси дуже часто охоче підхоплюють російські джерела і наративи і тим самим деморалізують наше суспільство. Так само відбулося і з заявою міністра оборони Китаю Дун Цзюня, який нібито підтримав росію в українському питанні», — зазначив він.

«Насправді нічого подібного не було. Китайський міністр лише сказав, що відносини з росією не зміняться, незважаючи на тиск США», — додав Чернєв.

За його словами, це означає, що все залишатиметься, як було.

«Китай виступатиме за мир і зброю сторонам війни постачати не буде. Окремі китайські банки так і продовжать виконувати санкції проти росії. Але і торгівля так само триватиме», — зазначив нардеп.

«Тобто нічого нового та цікавого. Але росіяни перекрутили все, запустили це у свій інформаційний простір, звідки, не перевіряючи, наші пабліки понесли це до нас. Дуже шкода, що на третьому році війни багато хто ще не навчився інформаціній гігієні і підриває моральний дух людей. Тож будьмо пильними самі і перевіряймо інформацію з різних джерел», — додав він.

Китай
Китай. Image by 文 邵 from Pixabay

Як повідомляв «Редактор», раніше Єгор Чернєв вказав на деструктивні процеси у російській економіці.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *