Головні новини

ГУР оголосив про знищення російського ракетного катера «Івановєц»

Головне управління розвідки Міністерства оборони України оголосило про знищення російського ракетного катера «Івановєц» чорноморського флоту РФ.

Про це йдеться у повідомленні ГУР.

«У ніч з 31 січня на 1 лютого 2024 року воїни спецпідрозділу “Group 13” Головного управління розвідки Міністерства оборони України знищили ракетний катер «івановєц» чорноморського флоту рф», — сказано у повідомленні, де прикріплено відео.

Операція, як зазначається, стала можливою за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та платформи United24.

Судно, повідомляє ГУР, ворога перебувало на рейді озера Донузлав у тимчасово окупованому Криму.

«Внаслідок низки прямих влучань у корпус російський корабель зазнав пошкоджень, не сумісних із подальшим рухом ― «івановєц» дав крен на корму і затонув», — зазначається у повідомленні.

«Вартість втраченого державою-агресором корабля становить орієнтовно $60-70 мільйонів доларів. Пошуково-рятувальна операція російських окупантів на Донузлаві, згідно з попередньою інформацією, успіху не мала», — додає ГУР.

ГУР оголосив про знищення російського ракетного катера «Івановєц»
ГУР оголосив про знищення російського ракетного катера «Івановєц»

Як повідомляв «Редактор», віцепрем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров назвав серед топ-пріоритетів розвиток українського дрона «Ланцет».

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *