Головні новини

Уряд спростив механізм визначення родинного кола військових для грошового забезпечення

Кабінет міністрів України спростив механізм визначення родинного кола військовослужбовців, які мають право на отримання грошового забезпечення або допомоги.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з посиланням на внесенння Кабміном зміни до постанов від 30.11.2016 № 884 і від 28.02.2022 №168.

«Ці документи визначають порядок виплат військовослужбовцям та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану», — сказано у повідомленні.

Як зазначається, проєкт змін розробили з метою спрощення порядку визначення кола осіб, які мають право на отримання грошового забезпечення або допомоги.

Відтепер визначено чіткий перелік державних органів, які мають право на отримання інформації щодо осіб, які мають право на отримання грошового забезпечення військовослужбовців.

А саме йдеться про: Міноборони; СБУ; Службу зовнішньої розвідки; ГУР; Головне управління Національної гвардії; Держприкордонслужбу; Управління державної охорони; Адміністрацію Держспецзвʼязку; Адміністрацію Держспецтрансслужби.

«Це дозволить оперативно визначати родинне коло осіб військовослужбовців, які мають право на отримання грошового забезпечення або допомоги», — сказано у повідомленні.

ЗСУ
ЗСУ. Джерело фото: t.me/GeneralStaffZSU

Читайте також у «Редактора», що таке сертифікат українського військовозобов’язаного.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *