Головні новини

У ЗСУ розкрили подробиці блокади росіян на агрегатному заводі у Вовчанську

Група російських військових фактично заблокована на агрегатному заводі у Вовчанську Харківської області. Вони не можуть покинути об’єкт, а також вільно отримувати постачання від своїх – їжу, воду, боєприпаси.

Про це розповів речник оперативно-тактичного угрупування військ “Харків” Юрій Повх “Радіо Свобода”.

Точна кількість російських військових, які фактично потрапили в оточення, невідомо. Звучали оцінки про те, що може йтися про кілька десятків військових.

“Цей анклав залишається заблокований Силами оборони України. Інші російські сили намагаються туди пробитися”, – каже Повх.

За його словами, атаки росіян на цьому напрямку не припиняються, але збройні сили України їх відбивають.

Генштаб ЗСУ

Повх фактично підтвердив дані про те, що військові РФ в оточенні можуть отримувати їжу чи інші припаси лише з дронів.

“Заблоковані декілька десятків окупантів на одному з промислових підприємств у місті Вовчанську. Росіяни намагаються прорватися, однак несуть постійно втрати по цьому напрямку”, – підтверджує інформацію у своєму телеграмі військових голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Росіяни розгорнули наступ на Харківщину, яку українські війська звільнили восени 2022 року, кілька тижнів тому – у травні.

Прикордонне місто Вовчанськ та агрегатний завод опинилися на лінії вогню. Спершу виникло враження, що війська РФ змогли значно просунутися, але згодом їхні зусилля зазнали невдачі.

З середини червня стали з’являтися повідомлення про те, що наступ не лише видихається, але й загрожує росіянам значними втратами, в тому числі стало відомо про те, що частина росіян опинилися в пастці на агрегатному заводі.

За даними українського командування, росіяни активно перекидають на цей напрямок все нові сили.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *