Головні новини

Буданов: Україна вже має зброю, щоб знищити Кримський міст

Глава Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що після того, як Україна успішно витіснила Чорноморський флот РФ з Криму, наступною ціллю стане Кримський міст – важливий коридор постачання російських військових на півдні України та “улюблений проект Путіна”.

Про це головний розвідник України сказав в інтерв’ю The Philadelphia Inquirer.

Буданов наголосив, що завдяки інноваційним українським дронам “Магура” “у Чорному морі давно не залишилося бойових кораблів”.

Російський флот фактично витіснили в Новоросійськ.

Наступним кроком на цьому напрямку Буданов назвав знищення Кримського мосту.

У бесіді з американськими журналістами Буданов заявив, що дальлекобійні американські ракети ATACMS – чудово підійдуть для такої місії.

Кирило Буданов
Кирило Буданов. Джерело фото: gur.gov.ua

Глава ГУР відкинув заяви скептиків, які вважають, що ATACMS не здатні зруйнувати таку монументальну споруду.

“Вони повинні читати технічні посібники. Питання тільки в їхній (ракет – Ред.) кількості, але, в принципі, ці ракети дозволять нам виконати таку місію”, – переконаний Буданов.

Він також висловив впевненість, що звільнення Криму не змусить Путіна використати ядерну зброю, якою він погрожує від початку вторгнення до України.

“Яку користь вона може принести? У нас немає великрї концентрації військ, для якої така ядерна зброя була б доречною. А пробити дірки в наших лініях оборони можна звичайними засобами ведення війни. Крім того, використання ядерної зброї призвело б до великих політичних ризиків для Путіна”, – вважає Буданов.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *