Головні новини

У Силах оборони розповіли про моторошну картину з трупів росіян на острові Нестрига

У Силах оборони півдня України розповіли про моторошну картину з трупів російських окупантів на острові Нестрига Херсонської області.

Про це 31 травня в ефірі подкасту «Української правди» заявив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук.

«Минулі штурми, коли це було позаминулого тижня, — вони взагалі були феєричні. І ви бачили, мабуть, відео Мадяра, як вони чудово там проїхалися на катері. І насправді багато чого не потрапляє в об’єктив, але там бойова робота триває. Не можемо продемонструвати ці кадри, як вони там загоряють на пляжі, на Нестризі, але засмагають досить давно і виглядають вони досить не дуже», — розповів він.

За словами Плетенчука, росіяни не шкодують свого особового складу.

«І чесно, от в мене як у військового виникає багато питань — яка їхня мотивація? Тому що адекватною її назвати важко. От у нас мотивація зрозуміла — ми свій дім захищаємо. Що спонукає цих людей сідати в катер і нестися на інший берег, де на них чекає лише смерть… Причому досвіду вже багато з цього приводу і смертників таких було багато. І якщо в пішій атаці ще якось можна десь теоретично сховатися, у тебе хоча б є там можливість по землі твердій відійти назад, то тут варіантів нема — вода холодна, спорядження важке, все прострілюється. Це відкрита вода і там без варіантів, але все одно щось їх спонукає це робити. Ну це національна риса, суїцидальність, схоже, все ж таки є однією з основних складових загадочной русской души», — зазначив речник Сил оборони півдня.

Він також зазначив, що після тривалої паузи росіяни знову штурмували острів Нестрига 29 травня 2024 року. Був один невдалий  штурм.

А 30 травня, за словами Плетенчука, росіяни цей острів вже не штурмували.

Як повідомляв «Редактор», на початку травня 2024 року росіяни вдалися до незвичайного штурму острову Нестрига.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *