Головні новини

У Силах оборони очікують прибуття в Україну іноземних пілотів F-16 як інструкторів

У Силах оборони очікують прибуття в Україну іноземних пілотів літаків-винищувачів F-16 в якості інструкторів.

Про це 31 травня в ефірі подкасту «Української правди» розповів командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» 92 окремої штурмової бригади ЗСУ Юрій Федоренко.

Таким чином він прокоментував інформацію, що наступного тижня Франція може надіслати в Україну своїх інструкторів.

«Вже давно нашим західним партнерам треба було прийняти ряд вольових рішень. Я впевнений в тому, що у них є висококласні пілоти F-16, які с почестями вже пішли за пенсійним віком або були звільнені з військ. Але досвід необхідний мають. Я думаю, що перебування на території України як добровольців, які підтримують Сили оборони, українську національно-визвольну війну, були б дуже доречні», — зазначив він.

Федоренко впевнений, що всі питання можна вирішити — для цього потрібно мати політичну волю.

«Єдине, що важливо, щоб деякі країни уже усвідомили просту достатню формулу, що страх народжує смерть, сміливість дає життя. І ті країни, які це усвідомили, вже йдуть назустріч максимально. Ті країни, які цього ще не усвідомили, вони обов’язково до того прийдуть. Але питання, яку ми ціну до того часу заплатимо», — зазначив комбат.

Як повідомляв «Редактор», раніше Федоренко розповів про шалений натиск росіян у Вовчанську та дуже високі втрати у вуличних боях.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *