Головні новини

Нідерланди розсекретили дані про навчання українських морських піхотинців

З середини січня до середини травня 2024 року Міноборони Нідерландів тренувало 300 українських морських піхотинців у Нідерландах.

Про це йдеться в повідомленні Міноборони Нідерландів.

Навчання стосувалися десантних операцій, були практичні заняття щодо дій в урбанізованих районах і в окопах.

Враховуючи потенційні ризики безпеці для тих, хто брав участь у цих навчаннях, цю інформацію лише зараз надали Палаті представників. Нідерладів.

Забезпечив ці навчання Корпус морської піхоти Нідерландів.

Захід відбувся за підтримки Норвегії, Великої Британії, США та Швеції.

«Для того, щоб діяти, як морська піхота, потрібні спеціальні навички. Україна має широкі річки та довгі берегові лінії. Тому вкрай важливо, щоб ми могли поділитися нашими знаннями з українськими морськими піхотинцями», — сказала міністр оборони Кайса Оллонгрен.

«Нещодавно була на навчаннях української морської піхоти. Я була вражена їхньою здатністю та прагненням», — додала вона.

Командувач Збройними силами Нідерландів генерал Онно Айхельхайм також висловився щодо навчань та українців, які взяли в них участь.

«Деякі з них казали, що раніше воювали на українських фронтах. Тому вони застосовують конкретні знання про бойові дії, а це означає, що навчання, яке вони отримали тут, може бути краще пристосованим до реальних поточних обставин», — зазначив він.

Зазначається, що Нідерланди постійно сприяють навчанню українських військових як вдома, так і за кордоном.

«Вони застосують отримані знання та досвід у реальних бойових умовах через кілька тижнів. Це впливає на мотивацію з обох сторін: кожен тут, щоб отримати максимум від кожного моменту навчання», — зазначив Айхельхайм.

ЗСУ
ЗСУ. Джерело фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Як повідомляв «Редактор», у травні 2024 року Нідерланди заявили про рішення передати Україні бронемашини, про які спеціально просив Володимир Зеленський.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *