Головні новини

У ВМС ЗСУ побачили на охороні Кримського мосту унікальний російський літак

У Військово-морських силах ЗСУ побачили на охороні Кримського мосту унікальний російський літак.

Про це 29 травня в ефірі телеканалу Прямий розповів речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук.

За його словами, наразі росіяни дуже сильно посилили охорону Кримського мосту з повітря.

«Одну з компонент охорони цього мосту вже фактично вибили — це надводна компонента. Тобто з моря фактично цей міст вже не охороняється. З іншого боку вони посилили сильно повітряну складову», — зазначив Плетенчук.

За його словами, авіацію росіяни там застосовують у великій кількості, включаючи останні моделі своїх військових літаків.

«Це фактично парк, мабуть, представлений всіма машинами, які взагалі є в наявності збройних сил і у флоту Російської Федерації. Це кілька моделей Су, починаючи від 24го і закінчуючи останніми 35ми. І навіть не тільки. Скажу так, що бачили в повітрі дуже-дуже рідкого звіра! У них там був «аналогавміренет», — розповів речник ВМС ЗСУ, натякаючи на російський винищувач Су-57.

При цьому, коментуючи запитання, коли ж Сили оборони України нарешті знищать Кримський міст, Плетенчук вказав на сумнівну доцільність такого знищення.

«Тим не менш, не так насправді просто подібні об’єкти знищувати і знов таки виникає багато питань по доцільності станом на зараз. Тому побачимо, як буде розвиватися перебіг подій», — заявив він.

Дмитро Плетенчук вийшов в ефір 15.04.2024 з пляжу
Дмитро Плетенчук вийшов в ефір 15.04.2024 з пляжу

Як повідомляв «Редактор», у Повітряних силах ЗСУ відповіли, чи є зрада у відмові Швеції давати Україні винищувачі Gripen.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *