Головні новини

ГУР відреагувало на скандал навколо форуму з росіянами у Львові

Речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов відреагував на скандал навколо форуму з російськими опозиційними діячами у Львові.

Зокрема, Юсов на своїй сторінці у Фейсбуці в ніч на 24 травня 2024 року відповів на заяву львівського міського голови Андрія Садового, який висловив занепокоєння з приводу вказаного заходу.

За словами Юсова, цей форум з росіянами потрібен для перемоги України у війні з російським агресором.

«Відповідні органи побачили запит і опрацювали. Все гаразд. Заходи, спрямовані на знищення режиму путіна, рятують життя українців. Якщо є питання, пишіть в особисті. Разом до Перемоги!» — зазначив речник ГУР.

Андрій Юсов
Андрій Юсов. Джерело фото: facebook.com/andriy.yusov

23 травня російський нині опозиційний діяч Марат Гельман повідомив, що у Львові відбувся Форум російської опозиції на підтримку України, який організував фонд «24.02», створений дружинами бійців легіону «Свобода Росії».

На форумі було понад 40 учасників від провідних опозиційних обʼєднань. За його даними, в роботі брали участь представники трьох добровольчих російських батальйонів, які воювали на боці України, також були представники Офісу президента України та Верховної Ради.

В числі росіян на заході були колишній депутат Державної думи РФ Ілля Пономарьов, екоактивістка Євгенія Чирікова, адвокат та журналіст Олексій Барановський.

Садовий написав, що на форумі також були нібито присутні такі російські опозиційні діячі, як Михайло Ходорковський, Марк Фейгін, Гаррі Каспаров, Віктор Шендерович.

Як повідомляв «Редактор», днями дружина очільника ГУР МОУ Кирила Буданова після отруєння вперше з’явилася на публіці.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *