Головні новини

ПВК «Вагнер» опублікувала відео зі схожим на покійного Пригожина чоловіком

Російська приватна військова компанія «Вагнер» опублікувала відео зі схожим на покійного їхнього лідера Євгена Пригожина чоловіком.

Ролик з’явився 23 травня 2024 року в телеграм-каналі «Разгрузка Вагнера».

На відео у людини, яка схожа на Пригожина, замазане обличчя.

Сам ролик знято в Африці.

В коментарях до відео дехто пише, що розгледів кількість пальців на руках чоловіка — із це не Пригожин, бо у того чоловіка є нібито всі пальці на руках, а у Пригожина одного пальця не було.

Одна з підписників, проаналізувавши відео, дійшла висновку, що це все ж не Пригожин, а, скоріш за все, російській генерал Сергій Суровікін.

«На фото всіх пальців не видно, у Євгена Вікторовича не було фаланги на безіменному пальці. Але це, звичайно, не Пригожин. За віком, який видно по статурі, людина не молода, хто б міг це бути. У людини в машині, яка схожа на Пригожина, такий самий годинник, як у Сергія Володимировича Суровікіна. Хоча не факт, що він в нього одного такий. Переглянула відео з Євгеном Вікторовичем, він носив годинник сталевого кольору на правій руці. А чорний годинник на лівій руці носить Сергій Володимирович Суровікін, тому в машині, можливо, він», — написала підписниця.

Вважається, що Євгеній Пригожин загинув у 2023 році в авіакатастрофі.

Як повідомляв «Редактор», WSJ розповіло, як творіння покійного Пригожина продовжило війну проти України.

Дивіться також у «Редактора», як дружина начальника ГУР Міноборони України Кирила Буданова після отруєння вперше з’явилася на публіці.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *