Головні новини

Міністра оборони Британії вразили слова української бойової медикині

Державний секретар з питань оборони Великої Британії Ґрант Шаппс виступив із програмною промовою на Лондонській оборонній конференції в Буш-хаусі, Лондон, 22 травня 2024 року, навівши слова української бойової медикині розвідки української морської піхоти Ярини.

Про це йдеться в повідомленні Міноборони Британії.

Шаппс зазначив, що рота Ярини на передовій в Україні без ротації із серпня 2021 року.

«Перший військовий контракт Ярини закінчився більше року тому. Але, незважаючи на те, що у неї є дочка, вона вирішила боротися далі, нещодавно приєднавшись до нового підрозділу під Києвом, щоб бути ближче до дочки», — розповів він.

За словами британського міністра, Ярина дуже сформулювала, чому продовжує ризикувати своїм життям і жертвувати заради перемоги України.

«Якщо програємо, ми втратимо наші домівки … їх заберуть росіяни. Нас посадять у російські в’язниці…а потім… вони не зупиняться на досягнутому, вони підуть до менших європейських країн, таких як країни Балтії, і, можливо, до Польщі… і вони заберуть усі наші резерви… щоб окупувати решту Європи… і тоді вся Європа буде залучена у війну», — передав слова Ярини Шаппс.

За його словами, Ярина вважає, що краще Заходу зараз дати загартованим українським бійцям необхідну зброю для завершення війни в Україні, а не тим, хто має значно менший бойовий досвід.

«Я згодний з Яриною.   Дехто вважатиме її застереження панічними. Я — ні», — заявив британський міністр.

Ґрант Шаппс
Ґрант Шаппс. Джерело фото: facebook.com/grant.shapps

Як повідомляв «Редактор», 22 травня 2024 року Шаппс заявив, що отримав докази співпраці Китаю та Росії у війні проти України.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *