Головні новини

У командувача на Сході Юрія Содоля відповіли на звинувачення у злочинах

Речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» підполковник Назар Волошин прокоментував негативні заяви на адресу командувача ОСУВ «Хортиця» генерал-лейтенанта Юрія Содоля.

Так, в ефірі телеканалу «Прямий» 21 травня Волошин спочатку зазначив, що політичні питання коментувати не буде. Проте все ж надав коментарі.

«Однак скажу так, що генерал-лейтенант Юрій Содоль, очільник нашого оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» знаходиться на своїй посаді, виконує обов’язки уже не перший місяць. Чому в інформаційному полі піднялася інформація, всім, думаю, відомо», — заявив Волошин.

За його словами, інформаційна атака на Содоля має ознаки ІПСО.

«Скоріше за все, є тут і певна інформаційно-психологічно операція, яку нам допомагає здійснювати ворог», — зазначив речник ОСУВ «Хортиця».

За його словами, Содоль завжди перебуває разом з бійцями на передовій.

«Однак скажу так, що командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» знаходиться постійно на передовій, на лінії зіткнення разом з бійцями, з військовослужбовцями. І там, де гаряче, він завжди перебуває на усіх місцях і ділянках фронту», — розповів Волошин.

Назар Волошин
Назар Волошин

19 травня 2024 року нардеп Мар’яна Безугла зробила заяву, назвавши Содоля злочинцем.

20 травня негативно про Содоля також написав блогер Сергій Стерненко.

Як повідомляв «Редактор», ВМС ЗСУ виявили у росіян ноу-хау з приховуванням підводних човнів.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *