Головні новини

Знищеним в Криму російським кораблем міг виявитися «Циклон» замість «Ковровця»

Речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук припустив, що Сили оборони могли знищити в Криму 19 травня не мінний тральщик «Ковровец», а ракетоносій «Циклон».

Про це він заявив в ефірі 5 каналу 20 травня.

Так, відповідаючи на запитання ведучого, чи правда Сили оборони України знищили «Ковровец», про що офіційно повідомили 19 травня, Плетенчук заявив, що наразі не може бути впевненим в цьому.

За його словами, «Ковровец» і «Циклон» — схожі кораблі, і за розміром, і за кольором. Водночас, як зазначив речник ВМС ЗСУ, могли бути враженими і кілька кораблів, тобто і «Ковровец», і «Циклон» одразу.

«Щодо кількісного складу — інформація ще уточнюється, ще верифікуються. Тому що вони досить типові — ці кораблі. І, до речі, той самий тральник з малим ракетним кораблем — вони за габаритами дуже схожі, і з такої відстані, в принципі, вони одного кольору. Тому треба зачекати. Наразі сказати точно, що це був один чи два кораблі… Я так само не можу», — заявив Плетенчук.

Якщо Силам оборони України вдалося уразити «Циклон», то, за словами речника ВМС ЗСУ, у росіян більше не залишилося носіїв крилатих ракет саме в Криму. Тепер ці носії виключно в Новоросійську.

Дмитро Плетенчук
Дмитро Плетенчук. Джерело фото: facebook.com/Taclbery

Як повідомляв «Редактор», ВМС ЗСУ виявили у росіян ноу-хау з приховуванням підводних човнів.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *