Головні новини

У ЗСУ виправили заяву ГУР про відбиття великого механізованого наступу росіян на Часів Яр

Речник ОСУВ «Хортиця» (підрозділ, який керує діями Сил оборони України на Східному напрямку) Назар Волошин вказав на некоректність у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України про відбиття великого механізованого наступу росіян на Часів Яр.

Так, в ефірі національного телемарафону 19 травня 2024 року Волошин заперечив, що цю велику колону російських окупантів відбивали лише підрозділи активних дій Kraken, «Артан» та Міжнародного легіону ГУР МО України, як це раніше повідомив ГУР.

За словами речника ОСУВ «Хортиця», крім підрозділів ГУР, у знищенні колони росіян з 20 одиниць бронетехніки, яка рухалася на Часів Яр, також брали участь й інші підрозділи Сил оборони, в числі яких механізовані бригади та штурмові підрозділи ЗСУ.

«Стосовно Часового Яру ситуація наступна. Ворог не припиняє спроб штурмувати і проводити активні бойові на тому напрямку. Він вирішив піти в лобову атаку на позиції наших захисників і Сил оборони. Ворог тоді задіяв близько 20 одиниць бронетехніки. Спільними ж діями всіх підрозділів Сил оборони було відбито цю атаку. Колону техніки було знищено. Частково ворога було там взято в полон. Це всі доклали до цього зусилля, всі спільними діями, всі Сили оборони. Не тільки підрозділи Головного управління розвідки. Якщо ви бачили відео, там присутні інші підрозділи, я номера їхніх називати не буду, однак і механізовані бригади, і штурмові підрозділи намагаються не дати просунутись ворогу, не дати йому зайти і відкинути наші підрозділи за канал Сіверський Донецьк-Донбас», — розповів Волошин.

Як повідомляв «Редактор», втрати російських окупантів в Україні зазнали різких змін.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *