Головні новини

Український військкор пояснив, чому не було укріплень на Харківщині на кордоні з РФ

Український військовий кореспондент Богдан Мирошников пояснив, чому не було укріплень на Харківщині на кордоні з Російською Федерацією.

Про це повідомляє видання Дзеркало тижня вранці 13 травня 2024 року.

«Серйозні укріплення не будуються ближче ніж 8-10 км від ЛБЗ. Це аксіома. Інакше все, що нагадує військову та інженерну техніку, а також військових та спеціалістів, будуть знищені артою, FPV та іншими можливими засобами ураження», — зазначив він.

За словами військкора, там, де починається вже більш-менш підготовлена лінія оборони, там і будуть серйозні бої.

«Все, що до тих укріплень, фактично і так не контролювалося. Чи ви думали, що після харківського контрнаступу наші прикордонники повернулися на свої старі стаціонарні пости та спокійно вели там службу? Не будьте наївними. Не було цього», — зазначив Мирошников.

«Коли хтось каже, а чому не побудований на кордоні 10-метровий рів з крокодилами, то це каміння в город звичайних військових. Які при всьому бажанні під час великої війни зробити цього не зможуть», — додав він.

12 травня 2024 року в українських ЗМІ пройшла хвилею інформація з критикою на адресу командування ЗСУ та влади, що російські окупанти днями нібито легко захопили низку українських сіл у Харківській області на кордоні з Росією, бо там не було української лінії оборони, укріплень, мінування.

ЗСУ
ЗСУ. Джерело фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Як повідомляв «Редактор», 13 травня 2024 року Генштаб ЗСУ доповів, що на прикордонне українське місто Вовчанськ Харківської області російські окупанти 12 травня кинули 5 батальйонів.

Також Генштаб ЗСУ відзвітував про рекордні втрати російських окупантів за добу — 12 травня 2024 року.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *