Головні новини

У ЗСУ розкрили задум ворога у зв’язку з його наступом на Харківщині

У Збройних силах України розкрили задум російських окупантів у зв’язку з їхнім наступом 10 травня 2024 року в Харківській області.

Про це повідомив в ефірі телеканалу «Прямий» ввечері 10 травня 2024 року речник оперативно-стратегічного угрупування військ «Хортиця» Назар Волошин.

«Я можу сказати свою версію з цього приводу. Російська Федерація хоче змусити нас відтягнути сили з Донбасу якраз саме на Харківський напрямок», — заявив він.

На його думку, противник хоче змусити українські війська перемістити сили і засоби з Донеччини та Луганщини саме на Харківський напрямок.

«Це своєрідна інформаційна кампанія, тому що ворог якраз докладає зусиль в інформаційному просторі зокрема, щоб спровокувати паніку і змусити нас відтягувати сили і засоби на Харківщину», — заявив Волошин.

Є ймовірність, на його думку, що противник використає цей маневр, щоб на Донеччині і Луганщині здійснити наступальні дії.

«Збройні сили України, Сили оборони готові до різного розвитку подій і будуть намагатися і намагаються відбивати всі активні штурми і наступи противника на різних напрямках», — зазначив при цьому речник ОСУВ «Хортиця».

ЗСУ
ЗСУ. Джерело фото: t.me/GeneralStaffZSU

Як повідомляв «Редактор», в ніч на 11  травня 2024 року Генштаб ЗСУ розповів про бої за населені пункти на Харківщині.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *