Головні новини

Вірусний скандал: чи правда Євгену Клопотенку написав редактор видання «Заборона»

Український шеф-кухар, ресторатор, громадський активіст, блогер та телеведучий Євген Клопотенко 3 травня 2024 року опублікував в Твіттері (соцмережа Х) переписку з нібито редактором українського видання «Заборона».

І виглядає так, що буцімто представник «Заборони» звернувся до Клопотенка з пропозицією про запис подкасту, а потім обматюкав його, але таким чином, ніби помилився чатом.

Клопотенко все це заскрінів та опублікував з чи то обуренням, чи то сміхом.

«Шановні твіттеряни, на зв’язку з вами х**сос по версії редакторів незалежного медія Заборона. І ось що мені цікаво. Якщо я вам такий неприємний, на*** ви мені пишете?» — прокоментував кухар.

Що на це відповіла «Заборона»

До нього в коментарі прийшла головна редакторка видання «Заборона» Євгенія Костіна.

Вона спростувала твердження, що від «Заборони» Клопотенку хтось писав.

Зазначила також, що у видання немає ані відеоподкастів, ані взагалі подкастів.

Костіна також вирішила провести розслідування інциденту.

«Вітаю, пане Євгене. я головна редакторка Заборони. Маю вас запевнити, що ми не запускаємо подкастів та не маємо таку тему. Аби ми могли з’ясувати, хто це зробив від нашого імені, буду вдячна, якби ви мені прислали повний скрін», — написала вона.

«Мені писав Віталій, а не канал медіа», — відповів на це їй Клопотенко.

Костіна також зробила окрему заяву, де, зокрема, також міститься звинувачення на адресу Клопотенка, який все зробив публічним, навіть попередньо не звернувшись в редакцію видання.

«Як головна редакторка Заборони кажу: ніхто з редакції цього не писав. По-перше, такої комунікації не може бути. По-друге, ніяких “підкастів” (закочує очі) в нас немає. По-третє, розумію: перевірити, чи справжній цей акаунт — важко. І написати спочатку в редакцію – немає часу», — написала вона.

Які наслідки

Судячи по коментарям під твітом Клопотенка, ця історія дуже повеселила користувачів мережі, стала вірусною та мемною.

Попередньо виглядає так, що хтось розіграв Клопотенка та видання «Заборона», аби або їх підставити, або просто зробити веселий контент.

Євген Клопотенко
Євген Клопотенко. Джерело фото: facebook.com/yevhen.klopotenko

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *