Головні новини

ГУР перехопив розмову дружини окупанта про ненависть до Путіна

Головне управління розвідки Міноборони України опублікувало перехоплення розмови росіянки зі своїм чоловіком, який воює в рядах російських окупантів в Україні: жінка, зокрема, критикує Володимира Путіна.

Аудіо оприлюднено на ютуб-каналі ГУР.

Спочатку жінка рекомендує чоловіку максимально ховатися, під час штурмів не лізти вперед.

«Коленько… Ти головне під кущами ховайся, не виходь попереду всіх. Штурм починається, а ти під кущик… Сидиш, останній ідеш», — каже дружина.

При цьому далі з’ясовується, що чоловіку це буде важко зробити, бо він має вести вперед групу.

«Це раніше кричали за Родіну і вперед. А тепер за кого? За Сталіна, блін. Раніше за Сталіна, так, за Родіну вперед. А тепер за що? За всіх пацанів, які гинуть, — ось тільки за них. Навіть за Путіна сказати нічого, як то кажуть», — говорить росіянка.

«Нічого, нічого, нічого, тому що він теж, бл***. Можливо, він навіть не знає, що відбувається зараз на цій війні. Та не знає він нічого. Там маячня. А може, й приховує, а може, й знає, Коль. Маячня така, звичайно», — додає вона.

Також росіянка з роздратуванням розповідає про виставку захопленої в Україні російськими окупантами техніки, яку витягли на Чернову площу в Москві.

«Сьогодні ось танки привезли на Червону площу, хизуються. «Ми в Україні ці забрали, ми в Америки ці забрали». Що ви хизуєтесь?!… Придурки, б***», — каже жінка.

Яка повідомляв «Редактор», також днями ГУР опублікував перехоплення розмови окупантів про їхні великі втрати в Часовому Яру.

ГУР
ГУР

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *