Головні новини

Навколо нової зірки МЗС України стався расистський скандал

Навколо нової зірки Міністерства закордонних справ України Розалі Номбре стався расистський скандал.

Зокрема, дівчина, яка стала прототипом цифрової речниці МЗС України Вікторії ШІ, 1 травня 2024 року в історіях на своїй сторінці в Інстаграмі показала, які отримала коментарі після оголошення МЗС про запуск цифрової речниці.

Номбре висловила здивування, що в Україні, на яку напала Росія і в якій триває війна, є люди, які досі агресивно заявляють, якими саме повинні бути українці.

«Спробую дипломатично пояснити складні питання для нашої країни. Я знала, що сьогодні вийде пресреліз МЗС. Я готувалась до того, що я буду казати людям: дивіться, пані та панове, я не знаю, де ваш паспорт, тому що я не є співробітником МЗС, я не вирішую жодні питання і це просто навіть не я надиктовую. Мене навіть фізично немає в МЗС. Два рази я там була, зачитала взагалі інший текст. Все», — розповіла модель.

«Але цей світ мене здивував. Не те, щоб я не очікувала, що таке буде, але кількість цього, — це дуже серйозно. Про що я кажу. От давайте зараз подивимось, бо це не влізе просто мій фейс і те, що я хочу показати», — додала вона.

«Дякую, розумні, прекрасні, адекватні, сучасні люди, за те, що попередні сторіз для вас були шок-контентом. Для мене не дуже, тому що я вже давно знайома з цими печерними людьми, які зі своїх сховищ пишуть СМСки анонімно в інтернатах. Ну, мене здивувало інше. Вони писали: «що, не могли взяти українку»… Це означає, що українці не розуміють, хто такі українці. Воу. 11-й рік війни. А ви вважаєте, що таке українці? Хіба не всі, хто набуває громадянство України або народжується з ним, як би він не виглядав, є українцем? А люди цього не розуміють. І оце для мене типу… куди ми несемось, що відбувається…» — здивувалася дівчина.

2 травня 2024 року ексучасниця «Холостяка» присоромила своїх хейтерів, показавши заяву речниці МЗС РФ.

Вона також нагадала про своє відео, яке опублікувала в 2023 року, де розповіла, як народилася в Донецьку і при цьому темношкірою.

Розалі Номбре
Розалі Номбре. Джерело фото: instagram.com/rosali_kovbasa/

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *