Головні новини

Пентагон відреагував на ідею обміну 7 Patriot на відмову України від ударів по НПЗ РФ

У Міністерстві оборони США відреагували на заяву міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби щодо передачі Україні 7 зенітно-ракетних комплексів Patriot, щоб Україна могла розглянути відмову від ударів по нафтопереробних заводах у Російській Федерації.

Так, під час брифінгу 15 квітня 2024 року прессекретар Пентагону генерал-майор ВПС Пет Райдер заявив у відповів на це запитання від журналіста, що наразі важливі дві речі.

«По-перше, нам потрібно, щоб Конгрес ухвалив додатковий документ (60 млрд доларів для України, — «Редактор»). І по-друге, ми збираємося продовжувати тісно консультуватися з Україною та нашими союзниками і партнерами, коли справа стосується найнагальніших потреб України в захисті від російської агресії», — зазначив Райдер.

15 квітня в ефірі українського телемарафону «Єдині новини» Кулеба навів приклад з 7 Patriot.

«Якщо партнери кажуть: «Ми вам даємо завтра 7 батарей Patriot, але в нас до вас прохання: можна не робити ось цього, ось цього й ось цього», тоді є предмет для розмови. А якщо в тебе немає цих батарей, немає предмету розмови і при цьому тебе щось просять не робити, тоді про що говорити? Тоді кожен виживає, як може», — заявив Кулеба.

Влада США, як відомо, виступає проти ударів з боку України по НПЗ на території Росії.

Як повідомляв «Редактор», Юрій Ігнат вийшов на зв’язок після тривалої перерви із жартом щодо Patriot.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *