Головні новини

Пентагон розповів про жахливу ситуацію в України, коментуючи дефіцит ракет для ППО

Міністерство оборони США розповів про жахливу ситуацію в України, коментуючи питання, чи справді в Україні закінчуються ракети для систем протиповітряної оборони.

Так, під час брифінгу 15 квітня 2024 року прессекретар Пентагону генерал-майор ВПС Пет Райдер у відповідь на запитання журналіста щодо заяви України, що у неї закінчуються ракети для ППО, заявив, що Росія досягає наразі певних успіхів на полі бою.

«Зараз в Україні жахлива ситуація. Російські сили досягають певних успіхів на лінії фронту. І абсолютно важливо, щоб ми дали Україні те, що їй потрібно, включаючи засоби протиповітряної оборони, щоб вони могли стримувати російську агресію, захищати свою територію і, зрештою, повернути свою суверенну територію. Тож, ми продовжуватимемо наполегливо працювати для досягнення цієї мети», — заявив Райдер.

При цьому найважливішим моментом він назвав необхідність, щоб Конгрес США якомога швидше ухвалив виділення 60 млрд доларів на військову допомогу Україні.

«Щоб ми могли гарантувати, що Україна отримає обсяг і рівень, необхідні для підтримки цієї боротьби», — зазначив речник Пентагону.

Читайте також у «Редактора» деталі від Пентагону щодо того, як Китай допомагає Росії у війні проти України.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *