Головні новини

Українська зірка соцмереж Філімоненко знявся в кремлівському антиукраїнському фільмі

Український блогер і політик Всеволод Філімоненко знявся в кремлівському антиукраїнському фільмі російського «Первого канала» «Зеленский и его боевые наркоманы».

На цей момент звернув, зокрема, увагу український активіст Віталій Шабунін, у якого в 2017 році стався конфлікт з Філімоненком, через який Шабуніна українська влада намагалася притягти до кримінальної відповідальності.

«“Журналіст”, за “перешкоджання роботи” якому мене саджала попередня влада, знявся в “документалці” російського “Первого канала” – “Зеленский и его боевые наркоманы” – класичній російській пропаганді проти ЗСУ. Арсен Аваков і Юрій Луценко, як справи? Подобається ваш “журналіст” – жертва антикорупціонера? Ви співавтори цього лайна, бо кілька років легалізовували закінченого провокатора, щоб посадити мене», — заявив Шабунін.

«До речі, принагідно передаю вітання моральним уродам з приОПешних анонімних ТГ-каналів. Після перемоги вас чекає рівно така сама доля, як і цього чорта, –  лизати гроші з рук російських пропагандистів», — додав він.

Всеволод Філімоненко балотувався у Верховну Раду України у 2014 році від Радикальної Партії Олега Ляшка.

Філімоненко вів проєкт TVgolosnaroda, провокативні відео якого набирали чимало переглядів у соцмережах.

Всеволод Філімоненко у фільмі російського Першого каналу
Всеволод Філімоненко у фільмі російського Першого каналу

Як повідомляв «Редактор», в Україні знищили російського пропагандиста з міноборони РФ.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *