Головні новини

Глава Пентагону зробив заяву у Сенаті з приводу $60 млрд для України

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив 9 квітня 2024 року на зустрічі з американськими законодавцями, що, хоча він вдячний за те, що Конгрес ухвалив бюджет асигнувань на оборону на 2024 фінансовий рік, законодавці також мають ухвалити додаткове фінансування в розмірі 60 мільярдів доларів, яке підтримає Україну, Ізраїль та Тайвань, а також дасть змогу збільшити виробництво підводних човнів.

Згідно з повідомленням Пентагону, близько 50 мільярдів доларів з вказаної суми, за словами Остіна, пройдуть через промислову базу США, забезпечивши робочі місця американцям у понад 30 штатах.

«Наша безпека в ці неспокійні часи залежить від цілеспрямованості Америки», — заявив глава Пентагону.

За його словами, Володимир Путін «робить ставку на те, що Сполучені Штати захитаються, покинуть наших друзів і залишать Україну в смертельній небезпеці. Якщо Кремль переможе в Україні, це підбадьорить потенційних агресорів у всьому світі, і Сполучені Штати стануть набагато менш безпечними, якщо Путін доб’ється свого в Україні».

«Якщо Америка відвернеться, ми поставимо вільний світ під загрозу та ризикнемо зазнати неймовірних втрат та породити небезпеки. І ми знаємо, що Китай та інші спостерігають і вчаться тому, що робить Путін і як ми реагуємо», — додав він.

Незважаючи на те, що Росія переважає чисельно та в озброєнні на полі бою, Україна, за словами Остіна, виконала надзвичайну роботу. За його словами, українські війська повернули приблизно 50% землі, яку спочатку окупували росіяни.

«Україна не просить інших воювати за них, вони просять коштів для підтримки своїх зусиль», — зазначив Остін.

На його думку, без допомоги з питань безпеки Україна не зможе поповнити такі необхідні системи протиповітряної оборони, які їм потрібні для захисту своїх людей, а інші українські оборонні можливості будуть атрофовані.

Як повідомляв «Редактор», стаття Financial Times про заклик США до України щодо ударів по російських НПЗ викликала обурення.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *