Головні новини

У ДШВ розкрили подробиці про бійця, який взяв інтерв’ю у Зеленського

79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада Збройних сил України розповіла про свого бійця, який взяв участь в проведенні інтерв’ю з президентом України Володимиром Зеленським для телемарафону «Єдині новини», яке вийшло 6 квітня 2024 року.

Йдеться про фотокореспондента служби зв’язків з громадськість 79 ОДШБр Ореста Дрималовського, сказано у повідомленні бригади.

«Варто зазначити, що одним з двох інтерв’юерів був старший солдат Орест Дрималовський — десантник 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Дрималовського було обрано на цю роль не випадково: до служби в армії він працював журналістом телеканалу ICTV і був ведучим новин.

Наразі він обіймає посаду фотокореспондента в службі зв’язків з громадськістю 79 ОДШБр.

Для Зеленського, йдеться в повідомленні, було важливо почути запитання, що турбують бійців бойових бригад, які б’ються на важких напрямках.

«І десантник Дрималовський ці питання поставив», — сказано в повідомленні.

Після завершення інтерв’ю старший солдат Орест Дрималовський подякував Зеленському за можливість взяти участь у цьому заході і подарував плакетку та коїн з емблемою 79-ки.

Орест Дрималовський взяв участь в інтерв’ю із Зеленським
Орест Дрималовський взяв участь в інтерв’ю із Зеленським. Джерело фото: facebook.com/79AMBUA

Як повідомляв «Редактор», у вказаному інтерв’ю Зеленський, зокрема, розповів про створення української зброї проти російської авіації.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *