Головні новини

Британський військовий корабель влаштував погоню за наркоторгівцями

Військовий корабель Королівського флоту HMS Trent вилучив наркотики загальною вартістю 16,7 мільйона фунтів стерлінгів під час двох операцій проти торговців наркотиками в Карибському басейні.

Як йдеться у повідомленні Міністерства оборони Великої Британії, британські моряки, королівська морська піхота та команда берегової охорони США на HMS Trent перехопили контрабандний швидкісний катер одразу після візиту до порту острова Мартініка.

Військовий корабель спустив на воду свої швидкісні морські човни з королівською морською піхотою 47 Commando, щоб перехопити швидкісний катер, вилучити наркотики та затримати екіпаж до настання темряви.

Менш ніж через 48 годин HMS Trent повернувся в дію, працюючи з патрульним літаком берегової охорони США, щоб відстежити та перехопити інший швидкісний катер.

Під час двох операцій HMS Trent конфіскував 200 кг кокаїну та інших наркотиків загальною вартістю £16,7 млн.

Ці перехоплення демонструють прагнення королівського флоту перервати та ліквідувати операції наркоторговців у всьому світі. Я вітаю флот за його безцінні зусилля, спрямовані на те, щоб незаконні наркотики не потрапляли на наші вулиці», — заявив міністр оборони Британії Грант Шаппс.

Загалом HMS Trent вилучив наркотиків на суму 307 мільйонів фунтів стерлінгів з моменту початку роботи в Карибському басейні наприкінці 2023 року. У лютому він вилучив кокаїну та інших наркотиків на суму 220,56 мільйона фунтів стерлінгів, а в січні вилучила кокаїну на 70,1 мільйона фунтів стерлінгів.

HMS Trent продовжує патрулювати в Карибському морі, готовий до подальших операцій.

Вилучені наркотики
Вилучені наркотики. Джерело фото: twitter.com/HMSTrent

Як повідомляв «Редактор», поразка Путіна і перемога України стала темою зустрічі міністрів оборони Британії і Франції.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *