Головні новини

Хто Марина Стеценко та Маргарита Разаз і що з ними сталось

Марина Стеценко — жителька України, яка емігрувала у Німеччину у 2023 році.

У неї є сторінка у Фейсбуці.

Біографія

Марині Стеценко народилася 25 лютого 1973 року.

Рідним містом вона вказала Карлівку, Полтавська область, Україна.

Марина Стеценко
Марина Стеценко. Джерело фото: сторінка Марини Стеценко у Фейсбуці

Маргарита Разаз — донька Марини Стеценко.

У Маргарити Разаз є дві сторінки у Фейсбуці: перша, друга.

Маргариті Разаз 27 років.

Рідним містом вона вказала Полтаву, Україна.

А містом проживання — Харків, Україна.

Маргарита Разаз
Маргарита Разаз. Джерело фото: сторінка у Фейсбуці Маргарити Разаз

У 2023 року Марина Стеценко та вагітна Маргарита Разаз виїхали за кордон.

Спочатку у Братиславу, Словаччина.

«Вітаю. Шукаємо 3х кімнатну квартиру або будинок в Братиславі та прилеглих районах за державною програмою на 3-4 особи. Напишіть мені, щоб дізнатися ваші варіанти», — писала Маргарита Разаз у групі «Наші в Словаччині. Робота, житло, навчання та інше» 2 липня 2023 року.

Потім Марина Стеценко та Маргарита Разаз переїхали у Німеччину.

«Добридень! Шукаю 2к кв Німеччина в районі Мангейма, земля Баден-Вюртемберг! На дві дорослі жінки – одна з яких вагітна і їй народжувати через 1,5 міс! Шукаємо на тривалий час. Оплата через джобцентр! Пишіть у особисті. Дякую!» — написала Маргарита Разаз 27 листопада 2023 року у групі «Жильё для беженцев из Украины в Германии, Польше, и других странах ЕС». ·

Врешті-решт, Марина Стеценко та Маргарита Разаз поселилися у місті Віслох, Німеччина.

У січні 2024 року Маргарита Разаз народила доньку.

Що сталося з Мариною Стеценко та Маргаритою Разаз

10 березня 2024 року у соцмережах з’явилися оголошення про зникнення Марини Стеценко та Маргарити Разаз.

«Терміново! Зникли 3 особи: мати, дочка і немовля. Українці. Мати Стеценко Марина, 25.02.1973, дочка Рита 28 років. Зникли 06.03.2024. Мешкають у місті wiesloch. За словами рідних, мали зв’язок із жінкою…. дуже дивна жінка за описами. Живе за словами знайомих у місті Walldorf допомагає нібито біженцям і тд може хтось з нею мав контакт і може дати її дані. Вони були всі разом у ресторані місті Bruchsal потім після цього зникли мати дочка та дитина та не виходять на зв’язок вже 3 день поліція шукає і тд ніхто не може знайти. Якщо хтось знає цю жінку будь ласка відгукніться. Вона в телеграмі була а зараз її обліковий запис теж там видалений.!!!!» — написала у Фейсбуці Аріна Якубовська.

12 березня 2024 року з’явилося повідомлення, що Маргариту Разаз знайшли мертвою.

«ПРОСИМО МАКСИМАЛЬНОГО РОЗГОЛОСУ‼️ ПРОПАЛИ ЛЮДИ‼️ Шукаємо СТЕЦЕНКО МАРИНУ 25.02.1973 та її онуку. Я близька подруга і друг цієї сім’ї. Минулого тижня пропали близькі для мене люди. Марина , її 27- річна донька та 5-тижнева онука. Це українці, які жили в Німеччині на землі Баден – Вюртемберг та  проживали у районі Рейн-Неккар», — написала у Фейсбуці Марія Рижук.

За її словами, в інтернеті почали поширювати статтю про тіло жінко, яку виявив перехожий минулого четверга (07.03.24) приблизно о 10:20 на Рейндаммі недалеко від Хоккенгайма.

«Це 27-річна жінка, яку раніше було оголошено зниклою безвісти. Ця жінка є донькою Марини Стеценко. Згідно з розслідуванням спеціальної комісії «Рампе», жінка, як кажуть, померла через зовнішнє насильство. 27-річна жінка, Маргарита Разаз, була в дорозі зі своєю матір’ю, Мариною Стеценко і своєю п’ятитижневою дочкою в той день. Їхнє перебування наразі не відоме», — зазначила Рижук.

«Можливо, хтось знає або бачив пані Стеценко після того як вона пропала ? Або можливо Ви бачили пожежу в районі рампи НАТО 6 або 7 березня? В місці, де знайшли тіло Маргарити.  МИ ДУЖЕ ВАС ПРОСИМО ДОПОМОГТИ. Ми хочемо привернути увагу Української преси та журналістів, волонтерських груп, які займаються пошуком зниклих людей за кордоном та тощо. Я дуже прошу Вас робити репости мого поста та постів з такою ж темою, це дуже важливо для нас та єдиної молодшої сестри Ріти, яка знаходиться в Україні», — додала вона.

Про цю історію написало німецьке видання BILD.

Також вона широко розійшлася по українським ЗМІ.

Заяви поліції

Вранці 15 березня 2024 року у поліції повідомили про затримання підозрюваних у вбивстві Маргарити Разаз та про знаходження її дитини.

Пізніше BILD розкрив подробиці про підозрюваних у вбивстві українки у Німеччині: одна з підозрюваних – громадянка Росії.

Пізніше сусіди дали свідчення про підозрюваних у вбивстві українки у Німеччині.

Пізніше BILD повідомив, що підозрювані у вбивстві українки у Німеччині мали трьох синів та трьох собак.

19 березня 2024 року поліцейські водолази виявили тіло, яке, за попередніми даними, належить Марині Стеценко.

Як повідомляв «Редактор», Пентагон розкрив подробиці служби Чака Норріса у ВПС під час холодної війни.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *