Головні новини

Сирський розповів про вибиття російських окупантів з Орлівки

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський розповів про вибиття російських окупантів з села Орлівка на Авдіївському напрямку у Донецькій області.

Про це йдеться у повідомленні Сирського.

При цьому він відзначив 2 бригади ЗСУ.

«Хочу відзначити мужність, стійкість і героїзм військовослужбовців 3 штурмової та 25 окремої повітряно-десантної бригад. Вони сміливими та рішучими діями вибили противника, який прорвався на околицю Орлівки», — зазначив Сирський.

Він повідомив, що побував в оперативно-тактичному угрупуванні ЗСУ «Донецьк», в частинах, які тримають оборону на Авдіївському напрямку.

За словам головнокомандувача ЗСУ, російські окупанти продовжують активні наступальні дії на багатьох напрямках лінії фронту, а особливо напружена ситуація склалася на Авдіївському та Запорізькому напрямках.

«Де російські штурмові підрозділи намагаються прорвати оборону наших військ і захопити населені пункти Тоненьке, Орлівка, Семенівка, Бердичі, Красногорівка», — зазначив Сирський.

Головнокомандувач повідомив, що за результатами аналізу виявив прорахунки у деяких українських командирів стосовно оцінки ситуації, через що противнику вдалося досягнути певних успіхів.

Також Сирський заявив, що вжив заходів з виправлення ситуації.

ЗСУ
ЗСУ. Джерело фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Як повідомляв «Редактор», у москвички, яка набила собі тату ГУР та підірвала себе, знайшли ще одне цікаве тату.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *