Головні новини

Тисячі українців ідуть у ЗСУ через оголошення

В українську армію можна потрапити не лише по повістці, а й через оголошення, і охочих багато.

Про це повідомляє українська служба BBC.

Останній рік показав, що тисячі українців, які не проти служити, вважають за краще не чекати на порядок денний, а брати долю у свої руки — обирати посаду, місце служби і навіть командира.

Наприклад, 25-річний Антон, у мирному житті програміст, а нині військовий, вирішив приєднатися до ЗСУ восени минулого року. Подався на десяток вакансій, оприлюднених у мережі, пройшов кілька співбесід, отримав кілька пропозицій, з яких вибрав найкращу для себе у сфері зв’язку. І, нарешті, уклав контракт.

«Зі всіх вакансій, де мене затвердили, я вибрав ту, яка максимально відповідала моїм навичкам і де була перспектива розвитку», — розповів він.

«Я задоволений, у мене виходить ладнати з людьми, виконувати обов’язки. І, звичайно, є відчуття, що я вношу свій внесок у перемогу. Це надихає», – додає програміст.

Добровольці нової хвилі, з якими поспілкувалась ВВС, не простоюють у чергах перед територіальними центрами комплектування, як це було на початку великого вторгнення.

Але вони готуються до вступу до армії заздалегідь. Проходять фізичну підготовку, читають про зброю, вивчають підрозділи та підбирають вакансії відповідно до своїх інтересів чи цивільної професії.

ЗСУ
ЗСУ. Джерело фото: t.me/GeneralStaffZSU

Як повідомляв «Редактор», у москвички, яка набила собі тату ГУР та підірвала себе, знайшли ще одне цікаве тату.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *