Головні новини

Посол України в США відповіла на звинувачення на її адресу, зокрема, у відкритті ресторану

Посол України в США Оксана Маркарова відповіла на звинувачення на її адресу, зокрема, на підозри у її корупційних діях.

Про це йдеться у її заяві 24 лютого 2024 року.

«Між активними зустрічами в Посольстві мені стало відомо, що вийшов черговий замовний сюжет, який має на меті підірвати мою репутацію і знецінити ту роботу, яку весь колектив посольства України та інші наші дипломати проводять в США», – написала Маркарова.

За її словами, Дмитро Добродомов, який не вперше помічений за цим заняттям, посилається на маловідомий маргінальний американський ресурс, створений групою невідомих українській діаспорі росіян і українських ухилянтів під проводом Андрєя Іларіонова, який і особисто також давно регулярно атакує, за словами Маркарової, її та українських дипломатів.

«В цьому “розслідуванні” йдеться про наявність у мого чоловіка нерухомості у США та його участь у відкритті першого в Вашингтоні українського ресторану РУТА, що (прогнозовано) висвітлено як нібито свідчення моєї недоброчесності як посла», – зазначає посол України в США.

На це посол вирішила відповісти.

За її словами, квартиру в США її чоловік-бізнесмен багаторічним стажем придбав задовго до призначення Маркарової послом.

«За чесно зароблені кошти, що задекларовано у моїх деклараціях. Про підтримку моїм чоловіком відкриття в Вашингтоні першого українського ресторану Рута було широко повідомлено в момент відкриття (два роки тому)»,  написала посол.

«Тобто ця інформація не просто не результат “розслідування”, а навіть не новина. Більше того, мій чоловік продовжує провадити в Україні свій бізнес і постійно фінансово підтримує наш Український дім (на створення і діяльність якого не витрачено жодної бюджетної гривні!) та культурну дипломатію у Вашингтоні, а також бере участь у фінансуванні волонтерських ініціатив (і це якраз елементарно прослідкувати в новинах). І я йому за це надзвичайно вдячна і пишаюся цим», – додала вона.

Маркарова зазначає, що не має прямих доказів, що цей сюжет вийшов на чиєсь замовлення.

«Як попередня програма Добродомова в 2020 році на рашистському 4 каналі», – пише вона.

«Припускаю, що редакція сама могла стати жертвою дезінформації. Але за через участь в цьому Іларіонове, активістів шарія та інших російських дивних “лендлізівців” абсолютно очевидно, що все це – одна з багатьох російських ІПСО», – додає посол.

Вона не знає причину цієї атаки, але обіцяє що після 2 років війни ця атака її не зупинить і не відволіче від роботи над пріоритетам – зброя і допомога для України, санкції і ізоляція – для росії і ії посіпак.

Як повідомляв «Редактор», український ветеран повномасштабки став танцювати балет без ніг.

ЗСУ
ЗСУ. Джерело фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

One thought on “Посол України в США відповіла на звинувачення на її адресу, зокрема, у відкритті ресторану”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *