Головні новини

Зеленський відреагував на інтерв’ю Путіна Такеру Карлсону

Президент України Володимир Зеленський відреагував на інтерв’ю президента Росії Володимира Путіна американському телеведучому Такеру Карлсону.

Свій коментар Зеленський надав в інтерв’ю американському телеканалу Fox News.

«У мене немає часу вислуховувати дві години лайна про Україну від Путіна», — заявив, зокрема, президент України, відповідаючи на запитання журналіста Fox News, чи дивився Зеленський інтерв’ю Путіна Такеру Карлсону.

«Йому (Путіну, – ред.) не можна довіряти: він обіцяв Макрону та Шольцу, що Росія не окупуватиме Україну. Не можна вірити, що Росія не піде на Польщу, Латвію чи ще кудись — люди з оточення Путіна кажуть, що він не зупиниться, доки не досягне своєї мети. Путін перетнув усі червоні лінії, він неадекватна людина, загроза для всього світу. Він намагатиметься знищити НАТО. І коли світ це зрозуміє, тоді війна закінчиться», — додав Зеленський.

Крім того, Зеленський в інтерв’ю Fox News висловив сумнів, що кандидат в президенти США від Республіканської партії зможе, якщо стане знову президентом США, за 24 години зупинити російсько-українську війну.

Президент України також повторив своє запрошення до Трампа відвідати Україну: Зеленський хоче його звозити на лінію фронту, де йде війна Збройних Сил України проти російських окупантів.

У лютому 2024 року на тлі свого приїзду до Росії Такер Карлсон повідомив про запис інтерв’ю з російським президентом Володимиром Путіним — першим для іноземних ЗМІ з часів початку вторгнення в Україну.

У ніч на 9 лютого Карлсон опублікував на своєму сайті та в соцмережі Х двогодинне інтерв’ю з Путіним.

За перші 13 годин після публікації інтерв’ю набрало понад 100 млн переглядів у соціальній мережі X.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський. Джерело фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Як повідомляв «Редактор», у Путіна в інтерв’ю Карлсону нарахували 20 фейків.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *