Головні новини

Росіяни із ЗСУ готували операцію із силового звільнення Навального у РФ

Бійці «Російського добровольчого корпусу», які воюють на боці Збройних Сил України, стверджують, що разом із «прихильниками з лав правоохоронних органів» розробляли план силового визволення Олексія Навального.

Прихильники РДК мали напасти на конвой, який віз Навального до виправної колонії «Полярний вовк», а потім вивезти його до України.

«Згідно з планом, Олексія Навального ми мали відбити біля конвою дорогою до ВК-3 в Ямало-Ненецькому окрузі силами нашої групи, а далі разом з ним негайно мали вирушити на прикордонну територію з Україною, зустрітися з розвідгрупою РДК для перетину кордону та отримання притулку. На жаль, заходи безпеки, вжиті ФСВП та ФСБ для запобігання подібним сценаріям, виявилися досить дієвими», — заявили у РДК.

Зокрема, у корпусі зазначають, що дата та час етапування Олексія Навального у виправну колонію неодноразово змінювалися.

У результаті його доставили до ВК-3 «Полярний вовк» на той момент, коли група РДК «ще не встигла виїхати на територію, де планувалося розпочати операцію».

На момент смерті Навального в РДК займалися переглядом плану та адаптацією його до нових умов.

«Російський добровольчий корпус» також опублікував кілька скріншотів із відеозаписів, на яких зображено Олексія Навального в колонії.

Раніше ці кадри не публікувалися: на одному скріншоті політик стоїть у швейному цеху, на іншому у кабінеті начальника колонії.

Крім того, РДК опублікував інформацію про співробітників ВК-6, де знаходився Навальний до етапування до колонії «Полярний вовк».

Фотоматеріали РДК
Фотоматеріали РДК

Як повідомляв «Редактор», у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України назвали, яку наступну після смерті російського опозиціонера Олексія Навального ціль обговорюють у Кремлі.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *