Головні новини

Юрій Ігнат прокоментував знищення трьох літаків росіян

Речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат прокоментував знищення трьох літаків росіян.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Головнокомандувач ЗСУ повідомляє про три збиті російські «сушки» зранку 17 лютого, командувач Повітряних Сил дякує воїнам за чудову бойову роботу. Тим часом відомі російські «телеграм-канали» кричать, що всі пілоти вдома і «живьі». Та все ж визнають, що один літак – Су-35С втрачено. Зато — Авдіївка НАШ!» – зазначив Ігнат.

«Командувач Повітряних Сил розвіює сумніви у своєму дописі А ЧТО С ЛІЦОМ?», – додає він.

Також Ігнат вказав на видалення коментарів.

«Наївні подпіздчікі російських «телеграмів» задають питання в коментарях: «А что все-таки произошло?» Що за карту опублікував Микола Олещук? І потрапляють в бан, без відповідей. Повідомлення та коментарі видаляються. Бо відповідей у них нема, може хіба напишуть потім, що то наші борти збиті чи ще щось. А тим часом, аби перебити новину із втратою трьох літаків, публікують «переможні» кадри з Авдіївки, всупереч будь яким нормам та конвенціям», – написав він.

Раніше 17 лютого 2024 року командувач Повітряних Сил ЗСУ Микола Олещук опублікував скриншот мапи, де позначено радіобуї пілотів.

«На расии, як завжди, «потєрь нєт». Нагадаю, що Су-35С – одномісний літак, Су-34 – двомісні. За радіоперехопленням, одного пілота знайшли, інших – «іщут»! Щось тут не сходиться, чи не так? Є така міжнародна супутникова пошуково-рятувальна система – Коспас-Сарсат (Cospas-Sarsat). При аваріях, вона сповіщає про місцезнаходження персональних радіобуїв пілотів. Як бачимо, система робоча! На фото – спрацювало аж чотири Cospas-Sarsat (точки на карті) – шукайте «братьев» у цих районах! Не дякуйте!» – йдеться у повідомленні командувача у телеграм-каналі.

ЗСУ
ЗСУ. Джерело фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Як повідомляв «Редактор», 12-та бригада спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України ліквідувала російського комбата у лісах під Кремінною.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *