Головні новини

Виробник озброєння Dynamit Nobel Defence підписав угоду з Україною

Німецький виробник озброєння компанія Dynamit Nobel Defence підписала угоду з українським державним акціонерним товариством «Українська оборонна промисловість» (Укроборонпром).

Про це йдеться у повідомленні Укроборонпрому.

«17 лютого 2024 року Товариство підписало Меморандум з одним із лідерів глобальної зброярської спільноти – Dynamit Nobel Defence», – сказано у повідомленні.

Dynamit Nobel Defence GmbH (DND) – німецький виробник озброєнь, дочірнє підприємство ізраїльської компанії “Rafael”.

Компанія була заснована у 1865 році Альфредом Нобелем.

Компанія виробляє портативні системи озброєння, багатоцільову зброю з плеча, пристрої для розмінування та технології реактивного захисту транспортних засобів.

Зокрема, Dynamit Nobel Defense пропонує дві різні концепції плечової зброї: систему RGW (безвідкатна гранатометна зброя) і культове сімейство Panzerfaust 3. Обидві концепції охоплюють різноманіття принципів гармати Девіса, безвідкатної зброї, що запускається з плеча одним солдатом, одноразової зброї для протитанкової, протиструктурної та багатоцільової зброї.

«Наші системи дуже смертоносні і ефективні, легкі, інтуїтивно зрозумілі і прості у використанні з мінімальною необхідністю навчання, економічно ефективні протягом життєвого циклу», – сказано на сайті компанії.

RGW110, Dynamit Nobel Defence
RGW110, Dynamit Nobel Defence

Як повідомляв «Редактор», НАТО вирішило створити з Україною Спільний центр аналізу, підготовки та навчання у місті Бидгощ, Польща.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *